Villa Royale Krk

Belangrijkste voorzieningen

  • 360 m²
  • 3 slaapkamers
  • 6 badkamers
  • 10 gasten
  • 5 bedden

Locatie

    Villa Royale Krk Krk Town van 360 vierkante meter verwelkomt gasten met een bubbelbad en een sauna, ligt op ongeveer 8 minuten te voet van het Frankopankasteel en biedt plaats aan maximaal 10 gasten. De 3-slaapkamer villa biedt mogelijkheden om scubaduiken, mini-golf en fietsen in de omgeving, in de buurt van het Porporela Strand.

    De Kathedraal van Maria-Hemelvaart is op minder dan 650 meter verwijderd van de villa. De gesitueerde in Krk Town Villa Royale Krk is op afstand van 3 km van Košljun gesitueerd.

    Gasten kunnen vanuit hun ramen genieten van het uitzicht op de tuin. De villa heeft een badkamer, voorzien van een bidet, een bubbelbad en een apart toilet. Een haardroger, badjassen en badlakens staan ook tot je beschikking.

    Villa Royale Krk heeft een eetgedeelte met een waterkoker, een koelkast en een oven. Bistro Roko biedt gasten Europese gerechten en ligt een paar momenten van de woning. Citybus busstation bevindt zich op een paar stappen verwijderd van de 6-badkamer woning en biedt vervoersmogelijkheden in de omgeving.

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 16:00 tot 23:59
    Uitchecken: tot 09:00

    Kameropties bij Villa Royale Krk Krk Town

    Gasten kunnen vanuit hun ramen genieten van het uitzicht op de tuin. De villa heeft een badkamer, voorzien van een bidet, een bubbelbad en een apart toilet. Een haardroger, badjassen en badlakens staan ook tot je beschikking.

    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Villa Royale Krk Krk Town Bedden foto Villa Royale Krk Krk Town Toiletten foto Villa Royale Krk Krk Town Kamer foto Villa Royale Krk Krk Town Interieur foto Villa Royale Krk Krk Town Zakenleven foto Villa Royale Krk Krk Town Badkamer foto Villa Royale Krk Krk Town Macro Details foto Villa Royale Krk Krk Town Kamer foto Villa Royale Krk Krk Town Buitenkant foto Villa Royale Krk Krk Town Buitenkant foto
    Villa

    Grootte: 360 m²

    Type bed: Groot tweepersoonsbed

    Meer informatie +

    Locatie bij Villa Royale Krk Krk Town

    Bezienswaardigheden
    Geweldige restaurants
    Vervoer
    Plekken in de buurt bekijken

    Plekken in de buurt

    Luchthavens (1)

    Luchthaven Rijeka
    29.5 km

    Bezienswaardigheden (11)

    Frankopan Castle
    150 m
    Cathedral of Our Lady of the Assumption
    150 m
    Galerija Decumanus
    150 m
    The Temple of Venus
    150 m
    The city of Krk
    150 m
    Roman Catholic Diocese of Krk
    150 m
    Aquarium Terrarium Krk
    700 m
    Volsonis
    700 m
    semiSUBMARINE Krk
    700 m
    Redagara
    900 m
    Beach Porporela
    1.3 km

    Gastbeoordelingen van Villa Royale Krk Krk Town

    Hier vindt u geverifieerde beoordelingen die onze gebruikers op deze website hebben verlaten

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.

    Review is niet verzonden.

    Gelieve opnieuw te proberen.

    Veelgestelde vragen

    • Welke opmerkelijke bezienswaardigheden bevinden zich in de buurt van strand Villa Royale Krk?
      Strand Villa Royale Krk ligt op ongeveer 8 minuten te voet van het Frankopankasteel, dat een beoordeling van 9/10 krijgt.
    • Is er een keuken aanwezig in Villa Royale Krk?
      Ja, een complete keuken, samen met een waterkoker, een koelkast en een oven, is beschikbaar in Villa Royale Krk.
    • Zijn huisdieren toegestaan in strand Villa Royale Krk?
      Ja, huisdieren kunnen gasten vergezellen tijdens hun verblijf in strand Villa Royale Krk.
    • Zijn er spafaciliteiten beschikbaar in deze villa?
      Degenen die in deze villa verblijven kunnen ontspannen dankzij een bubbelbad en een sauna.
    Bedankt voor de aanmelding
    Valuta
    • USD US dollar
    • EUR Euro
    • GBP Pond sterling
    • AUD Australische dollar
    • CAD Canadese dollar
    • BRL Braziliaanse real
    • CNY Chinese yuan
    • CZK Tsjechische kroon
    • DKK Deense kroon
    • HKD Hongkongse dollar
    • ILS Israëlische sjekel
    • JPY Japanse yen
    • MYR Maleisische ringgit
    • NZD Nieuw-Zeelandse dollar
    • NOK Noorse kroon
    • PLN Poolse złoty
    • RON Roemeense leu
    • RUB Russische roebel
    • SAR Saoedi-Arabische riyal
    • SGD Singaporese dollar
    • ZAR Zuid-Afrikaanse rand
    • KRW Zuid-Koreaanse won
    • SEK Zweedse kroon
    • CHF Zwitserse frank
    • TRY Turkse lira
    • UAH Oekraïense grivnya
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Thaise baht
    Taal kiezen
    Bekijk de beste beschikbare tarieven
    Voer de gewenste reisdatums in om prijzen te bekijken
    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Villa Royale Krk Krk Town